Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Родзинка MustHave: авторські принти для кожного сезону

3063

June 12, 2018

Родзинка MustHave: авторські принти для кожного сезону

Однією з особливостей українського бренда MustHave є розробка оригінальних принтів для кожного сезону. Так-так, ваші улюблені горошки, різноманітні квіткові та інші принти – результат тривалого робочого і творчого процесу.

Сьогодні детальніше про нього вам розкажуть спеціалісти першого українського мас-маркету, аби ви більше знали про речі MustHave, які купуєте та носите.

Яна Корохова, керівник департаменту розробки колекцій MustHave:

«Приблизно за півроку до виходу нової колекції ми сідаємо із засновницями бренда, Анною Коваленко та Анастасією Дзюбою, і обговорюємо авторські принти для наступного сезону. Орієнтуючись на модні тренди (моніторимо безліч іноземних джерел), відгуки покупців і звіти продажів принтованих виробів минулих колекцій, ми разом приходимо до висновку, що хочемо створити для весни, літа, осені чи зими.

Далі ми передаємо наші побажання Анжеліці, графічному дизайнеру, яка ділиться з нами своїми ідеями та готує малюнки. Опісля відбувається розробка принтів (на іноземних фабриках, де ми зазвичай замовляємо тканини), затвердження зразків, тестування на виробництві MustHave (своєрідний crash test, нам дуже важливо розуміти, яким матеріал буде в житті: чи міцний він, як буде виглядати після прання, чи вдалі будуть моделі), замовлення принтованої тканини, пошиття одягу, вихід у світ.


Це дуже довгий процес, що вимагає як творчого, так і практичного підходів. Сьогодні, розробивши велику кількість принтів, ми вже можемо передбачити, чи хорошим буде малюнок, яка для нього потрібна тканина і як сяде та чи інша модель. Але трапляються непрогнозовані моменти, оскільки ми співпрацюємо із закордонними постачальниками (потрібен час, аби переробити чи покращити малюнок на тканині), тому починаємо роботу над принтами зарані, щоб наші клієнтки могли одразу придбати річ із бажаним малюнком (попередніх замовлень плануємо в майбутньому уникати!).

Наразі, наприклад, ми вже стартували з розробкою принтів для зими. Процес запущено, чекайте багато красивих новинок=)».

Анжеліка Сердюк, графічний дизайнер MustHave:

«Для мене підготовка принтів – один із улюблених видів роботи, оскільки тут я можу повністю себе проявити. Ви навіть не уявляєте, яке це щастя постійно бачити в місті дівчат у вбранні MustHave зі створеними мною принтами=)

Коли я отримую завдання з департаменту розробки колекцій, я беру декілька днів, щоб подумати та запропонувати свої ідеї. Надихнувшись улюбленими художниками чи дизайнерами, проглядаю цікаві сторінки в Instagram чи на Pinterest, формую образи в голові та реалізовую їх на бумазі.

Звісно, я малюю декілька варіантів одного принта (пробую різні відтінки, фони для основи, розміщення елементів), і вже потім обирається найоптимальніший (тут важливо розуміти різницю між принтом на бумазі та на тканині). З Яною ми постійно підтримуємо зв’язок, оскільки часто вносимо корективи, аби бути впевненими в тому, що принт вийде на 100% вдалим і точно потішить наших клієнток.

Серед оригінальних малюнків MustHave, з якими ви вже мали можливість познайомитися, – зимовий, весняний і літній горох, гортензія, біле листя на синьому тлі, акварельні квіти на зеленому тлі, лаванда та інші.

Зараз працюємо над цікавим проектом і скоро презентуємо новий принтований продукт, який, ми сподіваємось, вам дуже сподобається».

Червона сукня міді у білий горохСиній сарафан максі у біле листя з рюшамиБежевий комбінезон у чорний горох
Рожева сукня зі складками, принт «бузок»Персикова сукня із сорочковим верхом, принт «лаванда»Зелена сукня у квіти з бантом