Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

129

January 25, 2018

Розфарбувати зиму: 6 луків від MustHave

Багато хто не любить зиму. За холод, сіре небо, важкі ранки (важкі, тому що темно, тому що на роботу, тому що так солодко лежати в ліжку), габаритні пуховики, шапки та відсутність зачіски усі три місяці (а іноді й більше).


Так, на жаль, ми не можемо повпливати на погоду чи перенестися в літо та лишитися там назавжди, але ми самі обираємо настрій, з яким зустрічаємо кожен день (навіть найтемніший і найхолодніший). До того ж, незважаючи на всю нелюбов/недостатню любов до зими, ми в будь-якому разі можемо додати фарб і вражень у наше життя: переглянути захоплюючий фільм про теплі країни, знайти світлини з відпустки та згадати найкрасивіші моменти, перечитати «Кульбабове вино» Рея Бредбері чи «Убити пересмішника» Гарпер Лі, купити собі квіти, сходити на коктейль з подругою.

Ну й найголовніше (що ми так часто робимо в MustHave), одягти яскраву сукню, яка одразу змусить посміхнутися та нагадає, що весна вже скоро буде з нами (лишився тільки якийсь лютий).

Спеціально для вас, любі дівчата, 6 строкатих жіночних луків від українського бренда MustHave, з якими пережити зиму вам буде набагато простіше.