Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • «Щоденник пам’яті»: літні образи з красивої love story

4171

June 7, 2018

«Щоденник пам’яті»: літні образи з красивої love story

Літо вчить нас багато чому: цінувати довгі теплі дні, радіти простим речам і любити. Любити сильно, щиро та безумовно. Як у кіно. 

Блакитна сукня у червоні квіти з V-подібним вирізомБлакитна сукня у червоні квіти з рюшами

Ми в MustHave нещодавно згадували красиві літні love stories, і нам на думку прийшов фільм «Щоденник пам’яті» з Раяном Гослінгом і Рейчел Макадамс у головних ролях. Пам’ятаєте, у ньому герої якраз вперше зустрічаються влітку та безтурботно, щасливо проводять цю пору року.

Їхня історія зворушує до глибини душі. Вона проста, але не банальна. Легка, але справжня. Недарма слоганом фільму стала фраза: «За кожною великою любов'ю стоїть велика історія».

Блакитна сукня міді з рюшамиБлакитна сукня у смужку з сорочковим верхом

Юні Ной і Еллі знайомляться у маленькому містечку та одразу ж закохуються одне в одного, не замислюючись про різні соціальні світи, до яких вони належать, не замислюючись про наслідки та розлуку. Вони веселяться, танцюють, купаються, катаються на велосипеді, їдять морозиво, планують майбутнє.

Міні-сукня з сорочковим верхом у жовтий горохЖовта сукня на ґудзиках з поясом

Як відомо, фільм був знятий за мотивами книги Ніколаса Спаркса, на написання якої його надихнула історія життя бабусі та дідуся дружини (у книзі він і розповів про тривалу та красиву любов цієї пари).


Чорна сукня у квіти з прихованою планкоюЧорна сукня у квіти із сорочковим верхом і воланом


Зелена сукня міді з V-подібним вирізомЗелена сукня зі складками спереду

У картині дуже тонко показано, як Еллі та Ной зуміли зберегти своє глибоке почуття, незважаючи на безліч суперечностей, батьківські заборони та розрив відносин. Крім того, ми можемо побачити героїв у старості та ще раз переконатися в цьому – щодня уже немолодий Ной читає своїй хворій дружині Еллі щоденник, щоб нагадати їй, як вони одне одного любили і як люблять досі.


Темно-синя сукня з бежевим кантомТемно-синя сукня із сорочковим верхом

Мабуть, ви помітили, що ми завжди обираємо фільми з естетичною картинкою. «Щоденник пам’яті» – не виняток. До цього варто додати мелодійні саундтреки від Аарона Зігмана та витончене вбрання Еллі у стилі 40-х років, у яких ми одразу впізнали деякі моделі MustHave=)

                                                                                  

Для того, щоб оживити у вашій пам’яті красиву історію та надихнути вас на романтичні літні образи, ми і розібрали гардероб героїні Рейчел Макадамс, у який просто неможливо не закохатися.

Бежева сукня міді з сорочковим верхом, квітковий принтПерсикова сукня із сорочковим верхом, принт «лаванда»