Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

176

February 12, 2018

Топ-5 образів до Дня закоханих

День святого Валентина у дівчат усього світу викликає найрізноманітніші емоції. Одні співають, танцюють і знаходяться на сьомому небі від щастя, продумуючи до деталей довгоочікуваний вечір, другі – сумно за цим усім спостерігають і просто йдуть додому пити вино та дивитися романтичні фільми, треті – багато працюють і не розуміють, чому посеред тижня так багато шуму з приводу якогось дивного свята-несвята (які емоції в них – неважко здогадатися).

У нас у MustHave думки щодо Дня святого Валентина також розходяться, але всі ми вважаємо, що свято любові зайвим не буває. Так, ви можете проводити час зі своїми коханими і 15, і 16, і 17 лютого, але, якщо вам дуже хочеться зробити подарунок, приготувати смачну вечерю, красиво одягнутися та сходити в якесь атмосферне місце саме 14-го числа, why not?


Пам’ятаєте, у школі ми дарували валентинки (зарубіжна традиція так міцно прижилась у свідомості та вписалась у наші реалії, що ми це робили з величезним завзяттям і задоволенням): ретельно вирізали серця, підписували їх і кидали у скриньку, від якої на той час залежало усе наше життя (ну настрій так точно!), а потім з трепетом чекали на заповітну листівку у відповідь (від Нього, звичайно).

Тоді ми хотіли показати нашу любов саме 14 лютого – це було дуже зворушливо, щиро та по-справжньому, ми не думали, що це модно чи прийнято. Ми хотіли просто зізнатися в тому, що любимо (ось так несміливо, анонімно). Зараз ми виросли і можемо це робити кожного дня, але не робимо.

Тому 14 лютого – мов нагадування про красиву любов, яка щодня живе в нас, живить нас, хвилює і відкриває наші найкращі сторони.

Спеціально до Дня усіх закоханих ми підібрали 5 образів від MustHave, які, сподіваємось, надихнуть вас на свято (свято навколо вас, свято всередині вас). І ще по секрету: у цьому вбранні ви сміливо можете відзначити ваш Valentine`s Day і 15, і 16, і 17 лютого.