Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2629

November 2, 2018

Trick or Treat: Cosmopolitan Halloween Party

А ви вже встигли оговтатися після Геловіну? Сподіваємося, ви пройшли усі кола пекла святкових вечірок на честь «найстрашнішого» дня в році:) Ми в MustHave побували на одній з таких, яку організував модний журнал Cosmopolitan 31 жовтня в столичному ресторані турецької кухні Pasha.


Наш бренд виступив у якості fashion-партнера заходу, підготувавши святкову тематичну фотозону в стилістиці Halloween. Яскравий фото-корнер припав до смаку стильним гостям вечірки, адже в ньому можна було не лише зробити круте фото, а також і отримати за нього подарунок, взявши участь в розіграші сертифікатів на шопінг в першому українському мас-маркеті жіночого одягу.

У результаті, свої святкові «гостинці» від MustHave – подарункові сертифікати на суму 1000 грн. та 1500 грн. дісталися двом щасливим власницям найоригінальніших Halloween образів за версією нашого бренду.

Дивіться, як це було: презентуємо вам фотозвіт з Cosmopolitan Halloween Party. Тільки найстильніші персонажі в ексклюзивній фотозоні від MustHave.


Співзасновниці бренду MustHave - Анастасія Дзюба та Анна Коваленко

DJ та радіоведуча - Дар'я КоломієцьСпівачка Надя Дорофєєва

Співачка MamaRika