Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

171

December 3, 2017

Твоя літня історія в новій колекції MustHave!

Що потрібно влітку? Просто звільнити багато місця в гардеробі для нової літньої колекції MustHave.

Засновниці першого українського мас-маркету Анастасія Дзюба та Анна Коваленко в новому сезоні зробили увагу на принти, їхнє поєднання та по-літньому розслаблені силуети моделей.

Сукні! Окрема історія любові в житті бренда MustHave. Літо – не виключення. Романтичні, святкові, ділові. Вони підкреслюють дівочу слабкість та одночасно надають сили!

Легкий присмак ретро як наймодніший акцент цього сезону. Комбінезони, спідниці, сорочки та топи – ніби ті, що ти бачила на фото у сімейному альбомі. Вони створені для того, щоб наповнити твоє літо смаком до життя, пригод, зустрічей і найяскравіших моментів.

Об’ємні жакети та штани – безпрограшний варіант у спекотний сонячний день! Офіс чи захід сонця на пляжі – вирішувати тобі.

Натуральні тканини, ексклюзивні принти, вишивка, трендові кольори та фасони, пошиті на власному сучасному виробництві – MustHave об’єднав найкраще в літній колекції.

Знаковим авторським принтом колекції став «помаранч». Він змінив ніжні весняні ранункулюси, які облетіли світ і стали справжнім хітом минулого сезону. «Помаранч» – яскравий, соковитий, звертає на себе увагу, мотивує, наповнює енергією. Він повинен бути в гардеробі кожної модниці.

Для зйомок літнього кампейну креативна команда бренда обрала атмосферні дворики та живописні морські пейзажі найколоритнішого південного українського міста – Одеси. Фотограф – Віталій Мельников, відомий своїми професійними зйомками для національних і міжнародних фешн-видань.

«Новою колекцією ми намагались передати свій літній настрій і уявлення про літо справжніх дівчат будь-якого віку. Літо саме таке в наших мріях – розслаблене, радісне, наповнене зустрічами, сміхом, морським повітрям і красою природи», – розповідають Аня та Настя.

Уже 26.05.2017 нова колекція буде в магазинах і шоу-румах в Києві, Одесі та в інтернет-магазині musthave.ua. Традиційно ми підготували кілька оновлень асортименту протягом травня-липня. Увесь літній сезон покупців чекають сюрпризи та подарунки.

Літня колекція створена, як завжди, з любов’ю, як завжди, – з думкою про тебе!