Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Усе, що ви хотіли знати про весну: нова колекція MustHave

154

December 3, 2017

Усе, що ви хотіли знати про весну: нова колекція MustHave

Наприкінці лютого в MustHave виходить нова колекція, що відображає всю красу найочікуванішої пори року та презентує модні рішення для будь-якого заходу чи стилю.

Шанувальниць першого українського мас-маркету чекає чарівна весняна історія, яка буде розкриватися з кожним оновленням у магазинах і на сайті MustHave до середини травня.

Анні Коваленко та Анастасії Дзюбі в черговий раз вдалося передати незабутні емоції березня – захоплення та закоханість! Ніжні відтінки – як лагідне весняне небо, невагомі тканини та кольорове мереживо – як легке тепле повітря, яскраві елементи – мов символ перших квітів.

Основний мотив колекції – трендові принти та кольори тканини.

Пудрово-рожеві ранункулюси на лазурному фоні – принт, спеціально розроблений брендом MustHave. Це уособлення весни – спалах краси після сірих зимових пейзажів. Крім того, ранункулюси прикрасять не лише тканину, а й вітрини магазинів MustHave у Києві та Одесі.

Неможливо уявити прийдешній весняний сезон без відтінків зеленого та кольору фуксії. Вони посіли почесне місце в новій колекції та наповнили її багатогранністю.

Співвласниці MustHave продовжують розповідати історію сукні та пропонують своїм шанувальницям новий вибір неймовірно жіночних моделей від міні до максі. Вечірніх і повсякденних, офісних і романтичних. Здається, усі жіночі мрії зібрані воєдино в новій лінійці суконь.

У колекції представлені мереживні мотиви. І якщо новорічне вбрання захоплювало нас святковим чорним мереживом, весна диктує свої правила – невагомість і теплі кольори.

Костюм притягує захоплені погляди українських модниць. З його появою у гардеробі можна сміливо розраховувати на звання найстильнішої бізнес-леді, навіть якщо життя його власниці пов'язане не лише з офісом.

Авторська вишивка дуже тонко підкреслює моделі колекції, створює яскравий акцент, гармонійно доповнює історію образу нового сезону.