Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Вбрання MustHave у мальовничих куточках України. Частина 2: краса поруч

2466

July 19, 2018

Вбрання MustHave у мальовничих куточках України. Частина 2: краса поруч

Часто ми переглядаємо фотографії тревел-блогерів і захоплюємось їхнім життям: стільки подорожей, очей не відірвати, кожен день – новий, яскравий, ніби одне велике суцільне враження. Усе це, звісно, прекрасно, і ми всі мріємо про такі будні, але чомусь не цінуємо того, що знаходиться поруч, того, що відбувається на відстані витягнутої руки прямо тут і зараз.

А прямо тут і зараз з нами всіма відбувається українське літо, і немає нічого кращого, ніж вийти на вулицю й дихати. І ще дивитися на небо, дерева і квіти (зараз всюди такі соняшники!). І ще ходити вулицями багато-багато, а потім випадково зайти в якесь незнайоме місце і закохатися.

Закохатися в парк, у якому чомусь ніколи не була, закохатися у справжню пустелю посеред великого міста, закохатися у красиві яхти, що зустрічаються не лише на морських курортах.

Білий сарафан максі у чорне пір’я з рюшамиБілий сарафан у блакитну смужку з поясом
Синій топ на одне плечеСарафан в білу, зелену та рожеву смужку

Блакитний костюм у квіти

А ще літом можна сісти в авто і поїхати кудись. Можна недалеко – в ліси, наприклад, поїхати чи в поля (ми дуже любимо українські густі поля – зовсім недавно ми розповідали вам про невеличкий лавандовий рай під Києвом).

У такі моменти завжди трапляються маленькі дива, ви катаєтесь і помічаєте (знову ж таки випадково!) незвичайне озеро чи закинутий будиночок, де, звісно, робите незабутні фотографії і придумуєте легенди. Вам добре від такої подорожі, тому що серце може завмирати не лише від краєвидів Тоскани чи Кахетії, ні, воно може завмирати, коли ви просто дивитесь на річку в рідному місті чи невідому милу будівлю в сусідній області.

Блакитна сукня у квіти з поясомЖовта вільна сукня

Блакитна сукня міді з рюшами

Кожний куточок на Землі – мальовничий (на будь-кому континенті та в будь-якій країні), і, можливо, нам усім варто навчитися помічати красу навколо, щоб згодом перед нами відкрився цілий світ =)

Пудрова сукня з відкритими плечимаЧервоний сарафан у білий горох на ґудзиках

Надихайтеся Україною і красивими випадковими/невипадковими місцями з MustHave!