Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

3043

March 21, 2019

Весна назавжди: нова колекція MustHave

Йди слідом за весною: сьогодні перший український мас-маркет жіночого одягу презентує велике та найбільш весняне надходження нової колекції бренду. Лагідні й невагомі текстури, найяскравіші авторські принти та, традиційно, найкрасивіші сукні твоєї весни. Сьогодні в блозі - дайджест оновлень весняної колекції MustHave.Футболка з принтами

Ще в осінній колекції MustHave започаткував створення серії футболок з друкованими принтами. Цієї весни ми вирішили оновити їх асортимент, випустивши дві базові білі футболки з друкованими написами українською мовою: надихаючим принтом "Любов всередині" та мотивуючим - "Зупинись: послухай тишу".

Біла футболка з принтом «Любов всередині»Біла футболка з принтом «Зупинись: послухай тишу»


Total White

Total white look, на який ми усі так чекали! Цієї весни MustHave вирішив приділити увагу білому кольору. Так, серед оновлень колекції з'явилися витончена мереживна сукня-плісе, оригінальна асиметрична сукня-футляр, білий елегантний жакет класичного крою, а також вишукана спідниця плісе довжини міді. Усі щойно згадані речі - це універсальне вбрання на всі часи та нагоди, а тому ми сподіваємося, що вони припадуть до смаку нареченим та стануть чудовою альтернативою традиційним весільним сукням.

Біла мереживна сукня мідіАсиметрична біла сукня
Білий двобортний жакетБіла спідниця плісе


Базовий топ

У лінії базового одягу від MustHave ми також вирішили випустити майки на тонких бретелях. Вони представлені у трьох кольорах - чорному, червоному та білому. Майки універсальні, а тому їх можна сміливо комбінувати з найрізноманітнішими предметами гардеробу.

Чорна майка на тонких бретелькахЧервона майка на тонких бретелькахБіла майка на тонких бретельках


Сукні з авторськими принтами

Традиційно, сенсацією наших колекцій завжди стають сукні з авторськими MustHave принтами. У цьому надходженні нам особливо є чим вас потішити, проте розповідати про них більш детально ми будемо вже у нашому наступному блозі. Слідкуйте за нами!

Сукня міді з бірюзовим принтомЗелена сукня міні з квітковим принтомБежева сукня з квітковим принтом із зав’язками