Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

311

December 3, 2017

Відкриття магазину MustHave в ТРК «Проспект»

16 квітня ми офіційно відкрили магазин MustHave в ТРК «Проспект» – увесь день гостей чекав розіграш подарунків, фотозона, модна музика від Dj Alex Pride і Bellow, ігристе вино та багато-багато суконь!

MustHave розширює свою роздрібну мережу: у квітні відкрився магазин у торгово-розважальному комплексі «Проспект». Уже знайомий багатьом покупцям формат шоу-руму відтепер доступний в одній з найпопулярніших локацій для шопінгу.

«Ми постарались відтворити затишну атмосферу шоу-руму та високий сервіс обслуговування успішних мас-маркетів у нашому новому магазині, який нагадує гардеробну кімнату – мрію кожної дівчини», – ділиться Анастасія Дзюба, співвласниця MustHave.

10 світлих примірочних, дитяча зона, затишні пуфи для очікування та інтер’єр, який не відволікає від яскравих, але лаконічних фасонів – покупці вже мали можливість оцінити роботу нового магазину.

«Нова весняна колекція, яка представлена в ТРК «Проспект» – ода красі, жіночності та вічній юності. Лейтмотивом стали образи юних героїнь Одрі Хепберн: трішки наївні, романтичні, але при цьому такі жіночні. Відкрити в собі нові риси, показати всі грані шарму та дати свободу справжній жінці всередині себе – саме в цьому полягає місія наших моделей», – розповідає про новинки Анна Коваленко, співвласниця MustHave.Чекаємо на вас щодня з 10:00 до 22:00 в ТРК «Проспект» за адресою: вул. Червоногвардійська (Гната Хоткевича), 1В, вхід В, перший поверх!

Усі фото можна подивитися в наших соцмережах.