Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

347

December 3, 2017

Відкрився шоу-рум MustHave у Києві

У столиці з’явилась нова Мекка для справжніх модниць – шоу-рум MustHave. Відтепер у пошуках найстильніших речей вам більше не потрібно проходити кілометри торгових приміщень, достатньо відвідати затишний шоу-рум, де в одному місці зібрані усі останні тренди сезону.

На вул. Юрія Коцюбинського (Володимира Винниченка), 14 розмістились актуальні мрії цього літа: вбрання пастельних відтінків, яскраві жакети, спідниці максі та сукні цукерково-рожевого, м’ятного, смарагдового, лимонного та небесного кольорів.

Нова літня колекція поєднує в собі такі модні деталі з подіумів, як асиметричний крій, баску, круглі коміри у стилі Коко Шанель, напівпрозорі тканини та максі-довжину.

Головна особливість шоу-руму – власне виробництво. Під брендом MustHave досвідченими майстрами шиються якісні речі з натуральних тканин. Дизайн розробляється з урахуванням останніх тенденцій і побажань відвідувачів, саме тому, познайомившись із MustHave, ви назавжди знайдете особистого помічника зі створення ідеального гардероба.

Анна Коваленко та Анастасія Янковенко, ідеологи MustHave,  впевнені, що мрії повинні здійснюватися і їхній шоу-рум виконує бажання. «Нас, як і всіх інших дівчат, завжди турбувала вічна проблема «Нічого одягти!», «Де придбати саме ту сукню?». Ось ми і вирішили створювати все те, чого нам так не вистачає. Ми почали придумувати моделі, підбирати красиві тканини, шукати досвідчених кравчинь. Так у 2010 році і з’явився новий бренд красивого одягу MustHave», –  розповіли власниці марки.

Кожна річ MustHave представлена в шести розмірах, а нові моделі з’являються щомісячно. Для постійних покупців шоу-рум надає приємні знижки: після першої покупки видається дисконтна картка -5%, а після накопичення на картці 5 000 грн – -10%.

MustHave чекає усіх майбутніх друзів і шанувальниць щодня з 10:00 до 20:00 і попереджає, що відмовляти собі в одязі шкідливо!

Київ, вул. Юрія Коцюбинського (Володимира Винниченка), 14, оф. 2