Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Виробництво MustHave: як створюється красивий одяг першого українського мас-маркету

2193

August 28, 2018

Виробництво MustHave: як створюється красивий одяг першого українського мас-маркету

Нещодавно ми вам розповідали про авторські принти MustHave, про процес їхньої розробки та реалізації. Сьогодні ми поговоримо про роботу виробництва першого українського мас-маркету, де відшиваються усі наші моделі, проходять контроль якості і звідти потрапляють у магазини та шоу-руми MustHave.

Інформацією діляться наші спеціалісти.

Юлія Коновалова, заступник керівника виробництва MustHave, – про створення пробних моделей:

«Насамперед ми отримуємо ескізи від департаменту розробки колекцій MustHave з усією інформацією та деталями, які повинні бути присутні в моделях. Після цього до розробки беруться модельєри та втілюють усі задуми в реальність.


Наступний етап – крій першої моделі; вона потрапляє до технолога, який підбирає потрібну фурнітуру та затверджує з модельєром технологію пошиття. Шиють такі вироби в окремому цеху (кравчині тут працюють зазвичай лише з першими пробними моделями). Після того як модель пошили, вона проходить волого-теплову обробку та перевірку якості.

Далі ми приміряємо нову модель. У цьому процесі бере участь увесь конструкторський відділ. Разом ми оцінюємо та затверджуємо виріб (наскільки в ньому зручно та комфортно, що б хотілося змінити чи додати, наскільки оптимальна для нього обрана тканина).

Після затвердження моделі в головному офісі в Києві роботу розпочинають конструктори, які розмножують лекала у всіх розмірах. Але й тут у нас є додаткова перевірка моделі (ми її знову відшиваємо, але тільки в 40 розмірі – для повторної оцінки). І вже тоді відбувається фінальне затвердження з боку виробництва. На цьому розробка моделі завершується – і вона переходить у масовий крій і пошиття.

Увесь процес створення першої моделі проходить у достатньо енергійному режимі. У нас, як і в кожного підрозділу, є свої завдання, які ми повинні виконати, оскільки саме від цих процесів залежить подальша робота цілого виробництва. Кожен із нас вкладає душу та любов у розробку виробів. Ми стараємось довести модель до досконалості. І найбільша нагорода для нас – це наші щасливі та красиві покупці».


Марина Пацалюк, керівник виробництва MustHave, – про особливості та переваги виробництва:

«На виробництві MustHave наразі працює 107 осіб, і щодня ми випускаємо 300-400 одиниць готової продукції.

Одночасно зі стандартними технологіями, які використовуються на виробництві, ми ретельно слідкуємо за трендами та новинками, тому закупівля сучасного професійного обладнання – завдання №1 для нас. Так, у нас є багато спеціалізованих машин (для пошиття деніму, ґудзикова, петельна, прес для проклеювання деталей, розкрійна стрічкова машина, потужні парогенератори і пароманекени), що дозволяє максимально автоматизувати усі процеси і створити складні оригінальні моделі.


Ми постійно працюємо над якістю, тому ще немає меж досконалості. Виконуючи повний цикл контролю якості нашої продукції (міжопераційний контроль якості та контроль якості кожної одиниці), ми намагаємось усе зробити для того, щоб модель потрапила до покупця в ідеальному стані».


Анна Пожар, операційний директор MustHave, – про філософію виробництва:

«Виробництво MustHave – це імідж першого українського мас-маркету, тому що нашу роботу покупці в магазинах оцінюють передусім. Кожна дівчина мріє придбати сукню своєї мрії – з приємної тканини, з акуратними рядками, таку, що ідеально сидить на фігурі, і наша мета – дати бездоганний результат, щоб клієнтки поверталися до нас знову і знову.


Ми дуже довго створювали наше виробництво і продовжуємо працювати над усіма процесами, щоб із розширенням MustHave якість готової продукції, яка досягається шляхом скрупульозної розробки перших пробних моделей і детального виконання усіх етапів пошиття, залишалося завжди на найвищому рівні.

Ми ніколи не стоїмо на місці, постійно впроваджуємо нові рішення, аналізуємо, пробуємо різні методики та технології, вкладаючи любов і енергію в кожну одиницю».