Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • ​We Wish You the Merriest: Новорічне привітання від MustHave

2009

December 26, 2018

​We Wish You the Merriest: Новорічне привітання від MustHave

За вікном все сніжить та сніжить, в навушниках - новорічний плейлист, в планах на вечір – перегляд улюбленого «Сам удома», під ялинкою – подарункові пакунки, на столі – мандарини та солодощі, а на душі – по-дитячому солодке очікування дива, котре, як кажуть, обов’язково трапляється під Новий Рік.

Ми в MustHave уже на повну заряджені Новорічним настроєм, а тому хочемо поділитися ним разом з вами. Сьогодні ми зібралися нашими двома офісами – головним офісом в Києві та back-офісом в м. Бердичів – , аби привітати вас з Новорічними святами, які вже зовсім близько.

Співзасновниці бренду MustHave - Анна Коваленко та Анастасія Дзюба


У першу чергу, ми нашою великою MustHave родиною бажаємо вам ще більше краси в Новому Році, адже саме краса, як відомо, врятує світ. Примножуйте її, культивуйте та насолоджуйтесь нею, а ми обіцяємо й надалі вам у цьому допомагати, з любов’ю створюючи красивий одяг для красивої вас.

Фінансовий департамент
Департамент розробки колекцій
HR-департамент

В доповнення до краси ми також бажаємо невичерпного натхнення: саме з нього все починається. Бажаємо знайти, те, що надихає, однак значно більше бажаємо бути тою, яка надихає. У Новому Році - надихайся та надихай!

Департамент виробництва


Безперечно, ми не можемо оминути любов у нашому святковому привітанні, а тому чимдуж бажаємо, аби у Новому Році любов не оминула і вас. Нехай любов буде красивою, натхненною, а головне – реальною.

Департамент по роботі з клієнтами
Фінансовий департамент
Департамент логістики

Нехай ваш Новий Рік буде святковим та радісним не лише в ніч з 31 грудня на 1 січня, а стане справжнім святом, яке завжди з тобою – тут і зараз, з гучним розмахом на цілий рік!

Департамент розвитку


We wish you the merriest, the merriest!

Love, MustHave