Ми відкриті з 09:00 до 18:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2579

May 22, 2018

Wedding time: готуємось до свята любові з MustHave!

З весною прийшов і час найкрасивіших свят, коли двоє людей, якимось незбагненним чином зустрівшись у цьому величезному світі, вирішують відзначити свою любов. Буквально днями ми могли спостерігати у прямому ефірі розкішне весілля принца Гаррі та Меган, історія яких зачепила весь світ і зламала безліч стереотипів, що у черговий раз доводить силу глибоких взаємних почуттів.

Звісно ж, ми не могли не надихнутися та не поринути у весільну тематику, та ще й у найромантичніший період – квітучу пізню весну.

Підготовка до весілля – дуже зворушливий і важливий етап, особливо для нареченої, яка мріє, щоб її свято було бездоганним. Вибір сукні для себе, вбрання для подружок, місця проведення церемонії, пісні для першого танцю, оформлення запрошень, урочистої зали та інші турботи займають багато часу.

І якщо деякі питання бренд MustHave, на жаль, вирішити не може, то з пошуком елегантної лаконічної білої сукні для нареченої та красивих моделей для подружок в єдиному чи різних стилях (тільки придивіться до нашої нової літньої колекції!) допоможе з радістю.

Радимо вам виділити декілька годин (а можна і більше=) для весільного шопінгу з подругами в MustHave. Гарантуємо, ви отримаєте масу задоволення та запам’ятаєте ці щирі щасливі моменти на все життя.

Любі дівчата, бажаємо неповторного весілля у сукнях MustHave!

Нехай ваше свято любові ламає непотрібні стереотипи та показує світу справжні красиві почуття!