Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

66

January 9, 2018

Women in black: 10 чорних суконь від MustHave

7 січня в Каліфорнії відбулась 75-та церемонія нагородження премії «Золотий глобус», яка зібрала на червоній доріжці безліч голлівудських знаменитостей (як номінантів, так і почесних гостей).

Крім самої церемонії, вручення нагород і слів вдячності увагу глядачів і ЗМІ привернуло те, що практично усі зірки кінематографа були одягнуті в чорне. Таким чином вони виступили проти сексуальних домагань у Голлівуді (усі пам’ятають скандальну історію з продюсером Гарві Вайнштейном).

Що цікаво, незважаючи на такий total black look на заході, кожна селебріті підійшла до вибору вбрання з усією оригінальністю та виглядала дуже святково і красиво. Це в черговий раз доводить, що образ in black – завжди актуальний, яскравий і вражаючий.

Український бренд MustHave постійно стежить за подібними подіями, надихаючись зарубіжним досвідом та ідеями. У зв’язку з цим ми із задоволенням підібрали для вас 10 чорних брендових суконь, які ми самі любимо та які пасують усім дівчатам. І, звісно, ми бажаємо усім вам носити чорне не у знак протесту чи поганого настрою, а просто тому, що це красиво. Усім миру та внутрішнього спокою!