Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

140

January 11, 2018

Жакард – любов з першої покупки

Любителі красивого одягу звертають увагу на приємні тканини. Штапель, трикотаж, денім, мереживо, костюмну, сорочкову тканину знають усі й купують завжди з великим задоволенням. А деякі речі з якісним складом потрібно одного разу відкрити для себе, щоб полюбити їх і потім носити постійно.

Сьогодні поговоримо про жакард. Тему ми взяли не просто так. В асортименті українського бренда MustHave – безліч суконь, спідниць, сарафанів і жакетів з цього матеріалу, однак іноді наші покупці впевнено обирають жакардовий одяг тільки після першої покупки (тобто коли модель із жакарду уже перевірена).

Ми вирішили зупинитися на таких речах, аби кожна дівчина могла впевнитись, що жакард вартий її уваги.

Назва тканини походить від імені винахідника Жозефа Марі Жакара, який у 1804 році збудував жакардовий ткацький верстат. Саме завдяки йому сьогодні ми можемо створювати розкішні предмети одягу з цього матеріалу. 

Переваги жакарду

Міцний і щільний

Під час виготовлення нитки матеріалу щільно переплітають між собою, що робить виріб міцним і якісним. До того ж при переплетенні нитки ще й перекручують, завдяки чому при розтягуванні петлі не розпускаються.

 Стійкий і не деформується

Тканина не мнеться, не витягується, прекрасно тримає форму. Також на відміну від багатьох матеріалів на жакард не впливає зміна температурного режиму, і він протистоїть стиранню (у разі механічного впливу нитки не ламаються).

 Легкий

Незважаючи на те, що тканина міцна, вона важить мало, тому носити жакард у будь-яку пору року – суцільне задоволення.

Простий у догляді

Маючи в гардеробі жакардовий виріб, можна не перейматися купівлею додаткових засобів з догляду. Якщо дотримуватись інструкції, річ прослужить вам дуже довго.

 Ефектний зовнішній вигляд

Усі вироби із жакарду виглядають елегантно та вже багато років лишаються у тренді.

Такі переваги та особливості виготовлення роблять жакард благородним і витонченим матеріалом, тому наступного разу обов’язково придивіться до речей із цієї тканини. Упевнені, ви оціните та полюбите її, як і ми колись.