Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

90

March 1, 2018

Зустрічаємо весну: нові моделі MustHave

Перше березня – це початок нового красивого періоду. І навіть якщо за вікном сніг, і навіть якщо транспорт погано ходить, і навіть якщо ми досі носимо пуховики і шапки, першого березня уже все по-іншому: відчуття, настрій, думки. Ну а для того щоб вам було легше чекати по-справжньому теплих і сонячних днів, український бренд MustHave випустив нові моделі жіночого одягу.

Нові моделі MustHave – це приємні легкі тканини, яскраві насичені кольори, квіткові принти, відкриті руки та коліна. Це красиві сукні різноманітних фасонів, зручні штани, невагомі спідниці та сорочки, базові майки, топи та стильні шорти.

Багато наших покупців вже змогло оцінити червоний костюм з якісного цупкого матеріалу (любі дівчата, дякуємо за вибір, червоних жакетів лишилося зовсім мало), а зараз ми випустили аналогічний костюм цукеркового рожевого кольору для того, щоб ваша весна була найжіночнішою та найніжнішою.

Яскраво-зелені шорти – також красива новинка в нашому асортименті. Вони строгі, офісні та в той же час чепурні та витончені. Для любителів класичних відтінків ми пропонуємо модель у чорному кольорі.

Сорочки, блузки, топи, майки – це ті речі, без яких не може прожити жодна дівчина на світі. До того ж, їх ніколи не буває забагато. У новому надходженні MustHave ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно.

І, звісно, сукні! Ну як, як навесні можна прожити без суконь? Суконь для важливих подій, суконь на щодень, суконь для прогулянок, побачень, зустрічей з подругами, суконь для настрою, суконь для себе.

Ми вважаємо, що весна приходить у наше життя в сукні – і ми також маємо її зустріти в цьому найкрасивішому вбранні у гардеробі. Тому підготували для вас великий вибір, щоб кожен ваш день був маленьким святом.

Усіх з весною! Нехай вона принесе вам багато емоцій, радості та дивовижних моментів у нових моделях MustHave!