Про Musthave

MustHave це український бренд заснований в 2010 році Анною Бец та Анастасією Дзюбою. Натхненний ідеєю створення формату якісного локального шопінгу, бренд став першим українським масмаркетом. Від базового одягу до вишуканих елементів, асортимент MustHave покликаний задовольнити всі потреби сучасного жіночого гардероба. Бренд має власну лінійку взуття та аксесуарів та регулярно випускає унісекс-колекціі. В реалізації дизайнів MustHave використовуються високоякісні тканини і матеріали, включаючи вовну, шкіру, сатин, льон і кашемір.

"Раніше на ринку просто не було доступного одягу made in UA і звички купувати своє. Коли виникла ідея MustHave, нам було по 23 роки: самі одягалися в мас-маркеті і часто натрапляли на дисбаланс ціна-якість, брак моделей і низький рівень сервісу", співзасновниці бренду Анна Бец і Анастасія Дзюба.

Сьогодні MustHave має власне виробництво площею 1500м2, 16 магазинів у Києві, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Черкасах та Дніпрі, 180 талановитих спеціалістів і тисячі лояльних клієнтів в Україні та світі. Перегляньте сторінку з нашими магазинами, щоб знайти найзручнішу локацію для вас.

НАШІ ЦІННОСТІ
Бажаєте отримувати новини першими?