FAQ

 • Ви можете забронювати до 5 одиниць включно в одному з магазинів/шоу-румів/інтернет-магазині MustHave на термін до 2 днів.

  Для повної зручності покупців послуга передбачає можливість поміряти і забронювати одяг в одному магазині MustHave, а забрати її протягом 2 днів в іншому – за зручною вам адресою (у разі якщо є потрібні вам моделі/розміри).

  З усіх питань щодо бронювання одягу MustHave можна звертатися до наших продавців-консультантів.

 • Так. Якщо з якоїсь причини вам не підійшла річ, ви можете повернути її чи обміняти протягом 14 днів з моменту здійснення покупки, АЛЕ тільки за умови, якщо ви нею не користувались і вона зберегла товарний вигляд і всі супровідні елементи (пломби, етикетки). В іншому разі річ поверненню/обміну НЕ підлягає.


  Деталі обміну/повернення:

  • усі покупки оформлюються на ваші ПІБ і реєструються в нашій базі, тому при поверненні в магазинах і шоу-румах MustHave вам необхідно мати при собі документ, який підтверджує вашу особистість, копію ідентифікаційного коду (якщо хочете повернути гроші) і чек. На місці ви пишете заяву про повернення
  • у разі повернення за допомогою служби доставки «Нова пошта» ви висилаєте нам річ разом з заповненою заявою (зразок нижче) і документом, що підтверджує факт покупки (декларація з пошти, товарний або фіскальний чек)

  Завантажити заяву

  • повернення коштів здійснюється протягом 5 банківських днів.
  • якщо протягом 14 днів з моменту покупки був виявлений фабричний брак, річ приймається на ремонт/обмін в одному із шоу-румів/магазинів MustHave або службою доставки
  • усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном товару належної якості, несе покупець
  • обмін і повернення можливі лише в тому шоу-румі/магазині, де була здійснена покупка. Повернення речей, відправлених «Новою поштою», також приймаються через цю службу доставки.

  «Новою поштою» одяг потрібно надсилати за адресою:

  м. Бердичів
  відділ «Нової пошти» №1 (вул. Залізнична, 16а)
  ФОП Коляда Яна Ігорівна
  Тел.+38 (044) 355 55 00

  ЄДРПОУ 3178914849

  Увага! Якщо ви хочете здійснити обмін або повернення товару, вам потрібно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення написати на support@musthave.ua або зв’язатися з нами за тел. +38 (044) 355 55 00


  Повернення та обмін товару можливі лише на території України.

 • Ми пропонуємо декілька варіантів доставки.

  Самовивіз
  Ви завжди можете забрати заброньовані вами речі в шоу-румах і магазинах MustHave у Києві, Львові, Віниці, Івано-Франківську, Черкасах та Дніпрі.
  Список усіх наших магазинів і шоу-румів, а також графік роботи дивіться тут

  Служби доставки «Нова пошта» та «Укрпошта» Обравши цей спосіб доставки, уточніть пункт видачі у вашому місті.
  Якщо товар знаходиться на складі, ми відправляємо його протягом 2-3 днів після оформлення замовлення.
  Доставку оплачуєте ви при отриманні замовлення.

  Кур’єрська доставка (лише в Києві) Вартість доставки по Києву – 70 грн (можна замовити до 5 моделей). У Пуща-Водицю, Софіївську Борщагівку, Петропавлівську Борщагівку, Чайки, Вишневе – 100 грн.
  Термін доставки: 2-3 дні з моменту готовності замовлення.

  EMS (100% передоплата) Завдяки сервісу EMS ми здійснюємо доставку в будь-який куточок світу.
  Увага! Вартість доставки змінюється залежно від пункту призначення та ваги посилки.

  Ми готові піти вам назустріч і доставити товар у будь-який інший можливий і зручніший для вас спосіб.

 • Оберіть свій розмір згідно з таблицею (дані в таблиці вказані в см):

  Европейський
  розмір
  UA INT Обхват
  грудей
  Обхват
  талії
  Обхват
  стегон
  Розмір
  брюк
  32 40 XXS 80 62 86 25
  34 42 XS 84 66 90 26
  36 44 S 88 70 94 27
  38 46 M 92 74 98 28
  40 48 L 96 78 102 31
  42 50 XL 100 82 106 33
  Розмір СM EURO US
  35 23,5 37 6,5
  36 24,2 38 7
  37 25 39 8
  38 25,4 40 8,5
  39 26 41 9
  40 26,5 42 9,5
 • Приміряти усі наші речі ви можете в магазинах/шоу-румах MustHave.

  Список усіх наших магазинів і шоу-румів, а також графік роботи – дивіться тут

 • Ми радимо дотримуватися декількох правил для того, щоб ваші речі слугували довше та лишалися красивими.

  1. Будь-який трикотаж не любить тертя, тому намагайтесь уникати частого зіткнення речей із сумками та іншими аксесуарами.
  2. Вироби з екошкіри не можна класти поруч з іншими речами з цього ж матеріалу.
  3. Якщо ви довго не носите річ – зберігайте її у складеному вигляді. При зберіганні виробів на вішаках зовнішній вигляд може змінитися.
  4. Речі з трикотажу перед пранням рекомендується вивернути навиворіт.
  5. Кольорові речі необхідно прати окремо і тільки з подібними за відтінком.
  6. Рекомендується машинне прання в делікатному режимі при 30°С + віджим 400 оборотів.
  7. Шифон, маркізет, мокрий шовк, костюмні тканини з вовни, вироби з екошкіри та в'язані речі потрібно прати вручну або віддавати в хімчистку.
  8. Пальта, плащі та жакети рекомендуємо здавати тільки в хімчистку.
  9. Сукні зі штапелю та інших натуральних матеріалів після прання радимо не розвішувати, а розкладати горизонтально на сушарці для речей. Таким чином, речі не будуть витягуватися.
  10. При ручному пранні не рекомендується викручувати виріб. Найкращий варіант, щоб ваші речі зберегли початкові вигляд і форму, – закатати їх у рушник і акуратно віджати.
  11. Практично вся наша продукція (крім 100% бавовни) прасується при температурі 110°С, що відповідає одній-двом поділкам на температурних режимах більшості прасок.
  12. Вироби з екошкіри та пальта прасувати заборонено!
 • Так. Усі моделі MustHave на нашому сайті – такі ж, як на фото.

  Фотозйомки проходять у професійних студіях, що дозволяє передати природні кольори тканин.

 • ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

   

  За цим Договором одна сторона, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ  ДОБРОВОЛЬСЬКА АННА ЮРІЇВНА - Продавець, з одного боку, і будь-яка особа яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, далі спільно названі - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженій кількості осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені на відповідних розділах Веб-сайту інтернет-магазину: https://musthave.ua/.

  Укладаючи даний Договір Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, проведення взаєморозрахунків, отримання рахунків, актів та інших документів.

   

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1. Договірні відносини між Продавцем та Покупцем оформлюються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання в інтернет-магазині розміщеному на Веб-сайті https://musthave.ua/ у відповідному розділі на кнопки «КУПИТИ» або «КУПИТИ В ОДИН КЛІК» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець тощо), відповідно до чинного міжнародного та українського законодавства, взяв до виконання умови Договору, зазначені нижче.

  1.2. Договір є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплату та доставку товару, відповідальність за недобросовісне Замовлення та за невиконання умов цього Договору.

  1.3.  Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають і, у разі потреби, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

   

  2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

  2.1. Інтернет-магазин – сайт Продавця на сторінці Веб-сайту https://musthave.ua/, створений для укладення договорів купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу Товару.

  2.2. Товар – перелік найменувань асортименту, про придбання якого в інтернет-магазині розміщено пропозицію Продавця.

  2.3. Карточка товару – набір інформації про Товар, що включає в себе назву, зображення на сайті, його опис, ціну, характеристику, колір, розмір, комплектацію, наявність та інше.

  2.4. Замовлення – належним чином оформлений і розміщений в інтернет-магазині запит Покупця, адресований до Продавця, на покупку і доставку обраного в інтернет-магазині Товару за вказаною Покупцем адресою.

  2.5. Вартість Замовлення – сума до оплати при отриманні Покупцем замовлення, в тому числі після застосування знижок або бонусів.

  2.6. Оформлення замовлення – рішення Покупця придбати товар через оформлення в інтернет-магазині.

  2.7. Персональні дані – будь-яка інформація, яка усвідомлено надається Покупцем при реєстрації та/або оформленні Замовлення в Інтернет-магазині, і необхідна для виконання замовлення в інтернет-магазині. Реєстрація та заповнення Покупцем онлайн-форми заявки в інтернет-магазині Продавця передбачає надання згоди суб’єктом персональних даних на їх обробку. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

  2.8. Договір публічної оферти - публічний договір, зразок якого розміщений на Веб-сайті Продавця https://musthave.ua/, містить пропозицію Продавця із зображенням та описом Товару на даному Веб-сайті, направлене невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

  2.9. Акцепт - прийняття Покупцем пропозиції Продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено в інтернет-магазині, шляхом додавання його до віртуального кошика та надсилання Замовлення.

  2.10. Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, які відвідали інтернет-магазин і мають намір придбати той чи інший Товар.

  2.11. Продавець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, які є власниками або розповсюджувачами Товару та за допомогою Веб-сайту https://musthave.ua/ мають намір його продати.

  2.12.  Законодавство - встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

  2.13. Суттєвий недолік Товару - недолік з вини виробника/Продавця, який унеможливлює використання Товару відповідно до його цільового призначення, в тому числі недолік який після його усунення проявляється знову по незалежним від споживача причинам.

  2.14. Служба доставки – треті особи, які надають послуги по доставці Замовлень Покупцеві.

   

  3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку визначених цим Договором, продати Товар на основі оформленого Покупцем Замовлення в Інтернет-магазині, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку визначених цим Договором, купити Товар та сплатити за нього необхідні грошові кошти.

  3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

  а) добровільний вибір Покупцем товарів по «Категоріям» та «Каталогу»;
  б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;
  в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
  г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

  3.3. Продавець гарантує, що Товар не передано в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

  3.4. Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивним або удаваним правочином або угодою, вчиненою під впливом тиску або обману.

  3.5. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на провадження господарської діяльності які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють у процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на провадження та/або реалізацію Товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України, та зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця у процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

  3.6. Погоджуючись з умовами Договору Покупець підтверджує свою правоздатність та дієздатність, законне користування платіжною системою, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього у результаті укладання цього Договору.

   

  4. ПРАВА І ОБОВ`ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ ТА ЗАМОВНИКА

  4.1. Продавець зобов'язаний:

  ·  виконувати умови цього Договору;

  ·  виконувати замовлення Покупця у разі надходження оплати від Покупця;

  ·  передати Покупцеві Товар згідно з вибраним Покупцем зразком на відповідній сторінці інтернет-магазину, оформленим замовленням та умовами цього Договору;

  · перевірити та забезпечити якісні та кількісні характеристики Товару;

  · забезпечити виконання гарантійних зобов’язань згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів»;

  · приймати від Покупців звернення, заяви, скарги та пропозиції та надавати на них відповіді у встановлений законодавством або даним Договором строк;

  · інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

  4.2. Продавець має право:

  · в односторонньому порядку призупинити зобов`язання за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

  · вносити зміни до Договору шляхом розміщення змін на Веб-сайті;

  · вносити зміни до асортименту Товарів і змінювати ціни на них без узгодження з Покупцем крім Товарів, замовлення щодо яких прийнято від Покупця;

  · у разі неможливості виконання Договору через відсутність замовленого Товару, повідомити про це Покупця не пізніше тридцяти днів з моменту одержання замовлення Покупця;

  · замінити Товар в разі його відсутності іншим Товаром, якщо:

  1) інший Товар відповідає меті використання замовленого Товару;

  2) має таку ж або кращу якість;

  3) його ціна не перевищує ціни замовленого Товару.

  * Примітка: При цьому Продавець зобов’язаний погодити заміну Товару з Покупцем, а прийняття Товару Покупцем вважається згодою останнього на таку заміну;

  · повідомляти про відсутність можливості доставки Товару в узгоджений Сторонами час;

  ·      інші права згідно з чинним законодавством та цим Договором.

  4.3. Покупець зобов'язаний:

  · своєчасно оплатити та отримати Pамовлення на умовах цього Договору;

  · ознайомитись з інформацією про Товар, розміщену на Веб-сайті інтернет-магазину;

  · при отриманні Товару в особи яка здійснила його доставку, переконатися в цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації Товару - зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцю.

  · не вчиняти будь-яких дій, здійснення або замах на здійснення яких передбачає встановлену в Україні кримінальну, адміністративну або цивільну відповідальність.

  4.4. Покупець має право:

  · оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту інтернет-магазину;

  · вимагати від Продавця виконання умов цього Договору;

  · на інформування про можливу додаткову комісію при оплаті європейських замовлень картами Visa та MasterCard;

  · у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, вимагати: пропорційного зменшення ціни; безоплатного усунення недоліків Товару в розумний строк; відшкодування витрат на усунення недоліків Товару; заміни Товару на такий же Товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця; письмово повідомляти Продавця про будь-які претензії, пов’язані з придбанням Товарів; розірвати укладений Договір шляхом повідомлення Продавця про це протягом чотирнадцяти днів з моменту отримання Товару, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням;

  · інші права згідно з чинним законодавством та цим Договром.

   

  5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

  5.1. Покупець самостійно оформлює замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://musthave.ua/ шляхом додавання Товару у віртуальний кошик за допомогою натискання на кнопки «КУПИТИ» або «КУПИТИ В ОДИН КЛІК», або зробивши замовлення електронною поштою, або за номером телефону, вказаним у розділі контактів інтернет-магазину.

  5.2. Термін формування Замовлення визначається інтернет-магазином при замовленні відповідного Товару.

   

  6. ВАРТІСТЬ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

  6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та вказується на відповідній сторінці інтернет-магазину.

  6.2. Ціна Договору визначається шляхом складання цін усіх вибраних Товарів поміщених у віртуальний кошик та ціни доставки, яка визначається залежно від способу доставки. Вартість Замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості, бонусної системи, особистих умов ціни на Товар або номенклатури Товару.

  6.3. Покупець може оплатити замовлення:

  1) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, зазначений у рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

  2) накладним платежем при отриманні Замовлення в представництві служби доставки на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення замовлення Товару.

  3)  банківською карткою Visa та MasterCard за допомогою систем оплати LiqPay, Portmone, Google Pay, Apple Pay, Click to Pay, Masterpass.

  4) будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

  * Примітка: При оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливе стягнення додаткової комісії емітентом цієї картки, зокрема при оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливе стягнення додаткової комісії при оплаті Покупцем європейських замовлень емітентами карток Visa, Mastercard , Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro.

  6.4. Вартість Товару визначається в національній валюті України – гривні.

  6.5. Товар вважається сплаченими з моменту надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

  6.6. Покупець самостійно несе відповідальність за правильність здійснених ним платежів.

  6.7. Інтернет–магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні Замовлення, в тому числі фінансової.

   

  7. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

  7.1. Покупець отримує Товар за допомогою доставки або отримує його особисто. Порядок оплати та одержання Товару вказаний на відповідній сторінці інтернет-магазину в розділі: «Доставка і оплата».

  7.2. При доставці Товарів до інших міст України або на територію іншої країни, що виконується іншими службами доставки (далі також - компаніями-перевізниками) Покупець у повному обсязі та беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями -перевізниками.

  7.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом у товарно-транспортній накладній, декларації компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару компанії-перевізнику в кількості, зазначеній та оплаченій Покупцем, у комплектності згідно специфікації цього Товару та у належному (робочому) стані та якості.

  7.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем у заявці або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причин, при доставці кур'єром або іншим чином  компанією-перевізником, Товар повертається до торгового центру відвантаження. Оплата за послуги компанії-перевізника віднімається із суми, перерахованої Покупцем за Товар.

  7.5. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними на відповідній сторінці інтернет-магазину в розділі: «Контакти».

   

  8. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІНУ ТОВАРУ

  8.1. Відповідно до нор статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі, якщо більш тривалий термін не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару з урахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, які не підлягають обміну (поверненню).

  8.2. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до умов визначених на відповідній сторінці інтернет-магазину в розділі:  «Повернення і обмін», з урахуванням правил та умов перевізника чи кур'єра, що діють на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення отримання Товару.

   

  9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

  9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним українським та міжнародним законодавством.

  9.2. У разі виникнення спорів, пов'язаних із виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії – 7 (сім) робочих днів з дати її отримання. За суперечками у зв'язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не вимагається.

  9.3. Всі суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі стосовно його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно міжнародного та українського матеріального та процесуального права.

   

   

   

  10. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

  10.1. У разі настання події яка, на думку Сторони є Форс-мажорною, і яка може вплинути на виконання своїх зобов’язань за цим Договором, вона негайно повідомляє іншу сторону про такі обставини і намагається продовжити виконання своїх зобов’язань, наскільки це обґрунтовано і можливо. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо воно є наслідком форс-мажорних обставин, зокрема: природних явищ, громадських заворушень і інших обставин непереборної сили, на час дії таких обставин, якщо такі обставини виникли після укладення цього Договору, мали безпосередній вплив на виконання даного Договору, належним чином підтверджені довідкою Торгово-промислової палати України або іншого компетентного державного органу України. 

  10.2. Сторони обізнані з дією на території України форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили): військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами та доповненями). Сторони ознайомлені із листом Торгово-промислової палати України від 28 лютого 2022 року №2024/02.0-7.1, що підтверджується укладенням Сторонами цього Договору. 

  10.3. Не зважаючи на діючі в Україні форс-мажорні обставини (військову агресію Російської Федерації проти України), Сторони підтверджують, що повною мірою розуміють умови і значення цього Договору, його правові наслідки, та підтверджують, що діють добровільно і узгоджено, зміст цього Договору відповідає дійсним намірам обох Сторін.

   

  11. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

  11.1. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно для виконання його Замовлення.

  11.2. Власним акцептуванням Договору або реєстрацією на Веб-сайті інтернет-магазину (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно дає згоду на збір та обробку своїх персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомими, будуть використовуватися в комерційних цілях, у тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, розсилки телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-яку іншу інформацію про діяльність Інтернет-магазину.  Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві мають право надсилатися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також надсилати SMS-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

  11.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані до баз даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення , Зміна (при необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати та не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

  11.4. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши її на поштову або електронну адресу.

  11.5. Використання ресурсу інтернет–магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним зі сторони Продавця.

  11.6. Продавець не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації.

  11.7. Ця Оферта набуває чинності з моменту оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов`язань.

  11.8. Місцем укладання угоди Сторони домовилися вважати місце знаходження Продавця.

  11.9. Сторони цього Договору вирішили, що в разі визнання частини цього Договору недійсною (незаконною), сам Договір і без включення в нього недійсної (незаконної) частини вважається укладеним. В цьому випадку Сторона цього Договору не може посилатися на те, що без включення недійсної (незаконний) частини в Договір вона б його не уклала.

  11.10. Все викладене, становить єдиний текст Договору, який замінює всі попередні переговори, листування, угоди, пропозиції і заяви, укладені або висловлені Сторонами по предмету Договору в усній або письмовій формі.

  11.11. У всіх випадках, які не передбачені цією офертою, Сторони керуються чинним законодавством України.

   

  12. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

   

  ФОП  Добровольська Анна Юріївна

  6523, Миколаївська обл., Вознесенський р-н,
  с. Прибужани, вул. Поляшко, буд. 4

  Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  IBAN: 543052990000026005006230827
  ІПН 3391006843

  тел. +38 (044) 355 55 00

  Email support@musthave.ua

   

Бажаєте отримувати новини першими?